Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday
Saturday
Sunday

31

Break





1

Break




2

Break



.

3

Break



.

4

Break




5

Break




6

Break




.

7
Soccer
5:15-8:30
Alex
Ref - Paul

8:15-11:30
Chuck Gideon
Ref - Rob






Arena Football
6:45-11:15
Jenny Lend
Chris Kareem

8
Volleyball
7:15-11:45

Chuck Leslie
Marc Dom
Eric Alex










Ultimate Frisbee
7:45-11:15

Bree Mike

9
Soccer
5:15-8:30
Leslie Gideon
Ref - Marc

8:15-11:30
Alex Mike
Ref - Rob






Arena Football
6:45-11:15

Jenny Dom
Tyler Chris

10
Volleyball
7:15-11:45
Tyler Chuck
Gideon CarlyAnn
Marc Marni










Ultimate Frisbee
7:45-11:15
Bree Jenny

11
















12
Soccer
1:15-5:45pm
Jenny Marni
Ref - Paul













13
Volleyball
1:15-5:45pm
Chuck Marni
Leslie Kareem
CarlyAnn Eric



No Soccer Games
Scheduled








14
Soccer
5:15-8:30
Leslie Chuck
Ref - Paul

8:15-11:30
Gideon
Ref - Rob


Softball
3:15-7:45

Eric Tyler
Jen
Alex

Arena Football
6:45-11:15
Jenny Kareem
Chris Lend

15
Volleyball
A/B Ist Round Play
7:15-11:45pm
Chuck CarlyAnn
Justin Jenny
Eric Leslie




Softball
3:45-7:15
Rob Marc at 5:15
Paul Chris at 5:15



Ultimate Frisbee
7:45-11:15
Bree Mike

16
Soccer Playoffs
7:15-11:45pm
Co Rec 1st Round
Gideon Jenny
Refs - Rob / Marc





Softball
3:15-7:45 #4 Only
Paul Tyler



Arena Football
6:45-11:15
Mike Dom
Kareem Chris

17
Volleyball
B 2nd Playoffs
7:15-11:45pm
Chuck CarlyAnn
Marni Justin
Eric Tyler
Alex




Softball
3:45-7:15
Rob Dom
Paul Chris at 5:15



Ultimate Frisbee
7:45-11:15

Bree Jenny

18


















19
No Games
Scheduled

















20
Easter Sunday


















21
Soccer Playoffs
7:15-11:45pm
Co Rec 1st Round
Tyler Leslie
Ref - Rob
/Paul


Softball
3:15-7:45pm
Gideon Eric
CarlyAnn Alex


Arena Football
6:45-10:15
Jenny Kareem
Chris Lend

22
Volleyball
B 3rd Playoffs
7:15-11:45pm
Marc CarlyAnn
Justin Jen
Eric Leslie


Softball #4 Only
3:45-7:15pm
Rob Kareem


SA Banquet

Ultimate Frisbee

7:45-11:15
Bree Alex

23
Soccer Playoffs
7:15-10:45pm
Men's 1stRound
Chuck Gideon
Ref - Marc/Rob



Softball
3:15-7:45pm
CarlyAnn Paul
Tyler Kareem


Arena Football
6:45-10:15
Mike Jenny
Marni Chris

24
Volleyball
Quarters
7:15-11:45pm
Chuck CarlyAnn
Dom Alex
Eric Tyler Marni


Softball
TBA
Justin XXXX
Paul Leslie



Ultimate Frisbee
7:45-11:15
Bree Jenny

25
















26





OHFEST









27













 

28
Soccer Quarters
TBA
Tyler Alex
Ref-Rob
/Marc


Softball
TBA
Gideon Eric
CarlyAnn Leslie



Arena Football
Playoffs 1st Round
Jenny Kareem
Chris Lend

29
Volleyball Semis
7:15-11:45pm
Chuck Tyler
Justin Dom
Eric Jenny


Softball
TBA
Rob Leslie
Paul
Chris




Ultimate Frisbee
Playoffs 1st Round
Bree Mike

30
Soccer Semis
TBA
Chuck
Ref-Marc/

Gideon

Softball
TBA
CarlyAnn Paul
Tyler Kareem


Arena Football
Quarter

6:45-11:15
Mike Jenny
Marni Chris

May 1

TERPS BEGINS




Softball
TBA
Chuck Dom
Paul Justin



Ultimate Frisbee
Playoffs Semis
Bree Jenny Marni

2

















3

Softball
If Necessary
TBA











4

Volleyball Champs
TBA
Bree Jenny
Chuck Tyler
Alex Justin
Dom Marc
Marni Gideon
Mike


Softball
If Necessary

TBA



5
Soccer Champs
Jenny Alex Chuck
Ref - Rob / Marc



Arena Football
Semis TBA
Mike Kareem
Chris Lend

Tyler Leslie
Eric


6
Athletic Banquet











7
Senior Night

Arena Football &
Ultimate Frisbee
Champs TBA


All Seniors Working
Jenny Tyler
Chuck Justin
Dom Marc Paul
Marni
8