INDOOR SOCCER SCHEDULE      
           
      MEN'S PREMIER'S I    CR-LE CHAMPIONAT NORTH
      MEN'S PREMIER II   CR-LE CHAMPIONAT SOUTH 
      CR-BUNDESLIGA EAST   CR-BUNDESLIGA WEST
           
           
Day Date Time Team vs Team
Monday 16-Mar 5:30pm Long Island Pride vs Made The Right Choice 
    6:30pm NPS vs Off in the Woods
    7:30pm Manchesthair United  vs Smite Squad
    8:30pm Fake Madrid vs Diet Starts Tomorrow 
    9:30pm Seal Team 6 vs Prestige Worldwide
    10:30pm Team Sauce vs Epcot Ya Heard
           
           
Wednesday 18-Mar 5:30pm Long Island Pride vs Soccer
    6:30pm Oneonta Toros vs The Mighty Mariani's
    7:30pm Seal Team 6 vs Team Gomez
    8:30pm Golden Horde FC  vs Globo Gym 
    9:30pm Old Bae FC  vs Big Dictionaries
    10:30pm Team Cheese & Friends vs Thunder Ducks 
           
           
Sunday 22-Mar 5:30pm The Posse vs Pain in the Grass 
    6:30pm The Hedgehogs vs Unreal Madrid 
    7:30pm Team Sauce vs Prestige Worldwide
    8:30pm Golden Horde FC  vs Oneonta Toros
           
           
Monday 23-Mar 5:30pm Long Island Pride vs NPS
    6:30pm Off in the Woods vs Made The Right Choice 
    7:30pm Smite Squad vs Fake Madrid
    8:30pm Diet Starts Tomorrow  vs Manchesthair United 
    9:30pm The Posse vs The Hedgehogs
    10:30pm Team Gomez vs The Mighty Mariani's
           
           
Wednesday 25-Mar 5:30pm Oneonta Toros vs Seal Team 6
    6:30pm Long Island Pride vs Off in the Woods
    7:30pm Unreal Madrid  vs Pain in the Grass 
    8:30pm Globo Gym  vs Epcot Ya Heard
    9:30pm Old Bae FC  vs Soccer
    10:30pm Team Cheese & Friends vs Made The Right Choice 
           
           
Sunday 29-Mar 1:30pm Thunder Ducks  vs Big Dictionaries
    2:30pm Epcot Ya Heard vs The Mighty Mariani's
    3:30pm The Posse vs Unreal Madrid 
    4:30pm Pain in the Grass  vs The Hedgehogs
           
           
Monday 30-Mar 5:30pm Made The Right Choice  vs NPS
    6:30pm Soccer vs Long Island Pride
    7:30pm Smite Squad vs Diet Starts Tomorrow 
    8:30pm Manchesthair United  vs Fake Madrid
    9:30pm Golden Horde FC  vs Prestige Worldwide
    10:30pm Epcot Ya Heard vs Team Gomez
           
           
Wednesday 1-Apr 5:30pm Oneonta Toros vs Team Gomez
    6:30pm The Mighty Mariani's vs Seal Team 6
    7:30pm Big Dictionaries vs Off in the Woods
    8:30pm Team Cheese & Friends vs Soccer
    9:30pm Thunder Ducks  vs Old Bae FC 
    10:30pm Globo Gym  vs Team Sauce
           
           
Monday 6-Apr 5:30pm Diet Starts Tomorrow  vs The Posse
    6:30pm Old Bae FC  vs NPS
    7:30pm Smite Squad vs Pain in the Grass 
    8:30pm Manchesthair United  vs The Hedgehogs
    9:30pm Fake Madrid vs Unreal Madrid 
    10:30pm Team Sauce vs Team Gomez
           
           
Wednesday 8-Apr 5:30pm Globo Gym  vs The Mighty Mariani's
    6:30pm Big Dictionaries vs Made The Right Choice
    7:30pm Golden Horde FC  vs Seal Team 6
    8:30pm Thunder Ducks  vs Off in the Woods
    9:30pm Team Cheese & Friends vs NPS
    10:30pm Prestige Worldwide vs Oneonta Toros