MEN'S & CO REC SOCCER SCHEDULE - ALL GAMES ON FIELDS A or B (#6)    
        Field A         Field B  
Day Date Time Team vs Team     Team vs Team
Tuesday 24-Sep 3:45pm Undefeated vs Net Schredders     O.S.T vs Team Sauce 
    4:45pm Fresh Prince of Ball-Air vs Phi Psi & Friends     Unreal Madrid vs Golding Intramutilaters
    5:45pm Inter-Murals vs Ballin' Bunch      The Squad vs Soccer
                     
                     
Thursday 26-Sep 3:45pm Multiple Scoregasms vs Bazinga     Matteson Football Club vs Boom Shaka Laka
    4:45pm Thunder Ducks vs Pain in the Grass     Above The line vs Banana Hammock FC
    5:45pm The Posse vs Kick Some Grass     Boppington Boppers vs Team Ambush
                     
                     
Saturday 28-Sep 1pm Smash It Out vs Oneonta FC     #Twerk Team vs Seal Team 6
    2:15pm Undefeated vs Inter-Murals     Phi Psi & Friends vs Net Schredders
    3:30pm Fresh Prince of Ball-Air vs The Squad     Unreal Madrid vs Ballin' Bunch 
                     
                     
Sunday 29-Sep 1pm Soccer vs Golding Intramutilaters     Thunder Ducks vs Multiple Scoregasms
    2:15pm Boppington Boppers vs Smash It Out     Team Ambush vs Pain in the Grass
    3:30pm Oneonta FC vs Kick Some Grass     The Posse vs Bazinga
                     
                     
Tuesday 1-Oct 3:45pm #Twerk Team vs Matteson Football Club     Phi Psi & Friends vs Undefeated
    4:45pm Team Sauce  vs Banana Hammock FC     Fresh Prince of Ball-Air vs Inter-Murals
    5:45pm O.S.T vs Above The line     Net Schredders vs Golding Intramutilaters
                     
                     
Thursday 3-Oct 3:45pm Boom Shaka Laka vs Seal Team 6     Boppington Boppers vs Multiple Scoregasms
    4:45pm Oneonta FC vs The Posse     Pain in the Grass vs Kick Some Grass
    5:45pm Team Ambush vs Thunder Ducks     Smash It Out vs Bazinga
                     
                     
Saturday 5-Oct 1pm Ballin' Bunch  vs Soccer     Banana Hammock FC vs Matteson Football Club
    2:15pm Golding Intramutilaters vs The Squad     Above The line vs #Twerk Team
    3:30pm Undefeated vs Unreal Madrid     Team Sauce  vs Boom Shaka Laka
                     
                     
Sunday 6-Oct 1pm Inter-Murals vs Phi Psi & Friends     O.S.T vs Seal Team 6
    2:15pm Net Schredders vs Fresh Prince of Ball-Air     Pain in the Grass vs Boppington Boppers
    3:30pm Multiple Scoregasms vs Team Ambush     The Posse vs Thunder Ducks
                     
                     
Tuesday 8-Oct 3:45pm Team Sauce  vs #Twerk Team     O.S.T vs Matteson Football Club
    4:45pm Banana Hammock FC vs Seal Team 6     Bazinga vs Oneonta FC
    5:45pm Above The line vs Boom Shaka Laka     Kick Some Grass vs Smash It Out
                     
                     
Thursday 10-Oct 3:45pm Undefeated vs Fresh Prince of Ball-Air     Net Schredders vs Inter-Murals
    4:45pm Pain in the Grass vs Multiple Scoregasms     Phi Psi & Friends vs Soccer
    5:45pm Unreal Madrid vs The Squad     Team Sauce  vs Matteson Football Club
                     
                     
Saturday 12-Oct 1pm Team Ambush vs Oneonta FC     O.S.T vs #Twerk Team
    2:15pm Thunder Ducks vs Boppington Boppers     Banana Hammock FC vs Boom Shaka Laka
    3:30pm The Squad vs Ballin' Bunch      Soccer vs Unreal Madrid
                     
                     
Sunday 13-Oct 1pm Kick Some Grass vs Bazinga     Above The line vs Seal Team 6
    2:15pm The Posse vs Smash It Out     Ballin' Bunch  vs Golding Intramutilaters
                     
                     
Playoffs Begin Tues 10/22